آغاز ماه ربیع الاول ماه جشن و سرور اهل البیت (ع)، ماه آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) بر تمام شیعیان و آزاد مردان جهان مباررک باد...
يکشنبه ١٧ اسفند ١٣٩٩
برنامه های سال 97

   1- ادامه ساخت بیمارستان 400 تختخواب یازهرا (س)

   2- تکمیل ساخت بلوک زایمانی بیمارستان بزرگ دزفول

   3- تکمیل و راه اندازی اورژانس جدید بیمارستان بزرگ دزفول

 

پروژه های فعال

پروژه های پردیس

 

 

 

 

طرح توسعه دانشكده علوم پزشكي دزفول با هدف ايجاد چهار دانشكده علوم پزشكي، پرستاري و مامايي، پيراپزشكي و بهداشت با ظرفيت 2000 نفر دانشجو و 120 نفر هيات علمي با كليه امكانات اداري، كمك آموزشي، ورزشي، رفاهي (خوابگاه، سلف سرويس و كوي اساتيد) و مسجد با زيربنا 60581 متر مربع مورد مطالعه و بررسي اوليه قرار گرفته است. زمين دانشكده به وسعت 28 هكتار موجود و داراي دسترسي به كليه تاسيسات زيربنايي مورد نياز (شامل آب، برق، گاز، فاضلاب و شبكه مخابرات) است.

در حال حاضر دانشكده با ظرفيت 250 نفر دانشجو در چهار رشته با 46 عضو هيات علمي فعال مي‌باشد. بيمارستان آموزشي 570 تخته دكتر گنجويان در كنار دانشكده در زميني به وسعت 13 هكتار در حال بهره‌برداري است و فضاي توسعه بيمارستان در طرح توسعه دانشكده ديده شده است.

موقعيت سايت از لحاظ دسترسي‌ها، همجواريها، شيب و توپوگرافي مناسب است.

از لحاظ فرهنگي، اجتماعي، اقتصادي و توسعه آموزش عالي امكانات مناسبي در شهرستان دزفول وجود دارد و در صورت توسعه، اين دانشكده قابليت خدمات‌دهي به 5/1 ميليون نفر را در شمال استان خوزستان و جنوب استانهاي لرستان و ايلام خواهد داشت.

از نظر زيست محيطي و اجتماعي با توجه به امكانات موجود و تمهيدات ارائه شده در طرح جامع مشكل خاصي وجود نخواهد داشت.

 برآورد اوليه هزينه سرمايه گذاري براي توسعه دانشكده در حدود 466 ميليارد ريال مي‌باشد كه طي يك برنامه اجرايي 15 ساله ديده شده است.

 


مسجد

 

 

مسجد در گام اول با زیربنای 700 متر مربع در حال اجرا میباشد و در گام دوم با زیربنای 1500 متر مربع برای توسعه آن در نظر گرفته شده است .زمین مسجد به وسعت 1000 متر مربع می باشد.

مسجد به شکل یک هشت پر در نظر گرفته شده که ایوانی را در مقابل خود جای داده است.در گام حاضر طبقه اول و مناره ها و گنبد اجرا شده و در گام نهایی طبقه دوم تکمیل می گردد.

سیستم کلی سازه ای انتخاب شده برای مسجد از نوع اسکلت بتنی می باشد ولی مناره ها و گنبد با اسکلت فولادی بنا میگردند . سقف مسجد در اکثر نواحی از نوع تیرچه بلوک بوده و در بخش گنبد از نوع کامپوزیت می باشد. دیوار های جداکننده از آجر سوفالی انتخاب شده است.

سیستم تاسیسات مکانیکی ساختمان مسجد نیز با اجرای اسپیلت تکمیل می گردد.

عکس های پروژه
 

 

 

ساعت
پرتال مرتبط

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2184
 بازدید امروز : 24
 کل بازدید : 55284
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.5616